UNIT UT58C Dijital Multimetre Avometre (K Tipi Prob İle Sıcaklık Ölçümü)

UNIT UT58C Dijital Multimetre Avometre (K Tipi Prob İle Sıcaklık Ölçümü) Ölçümvetest.com'da! UNIT UT58C Dijital Multimetre Avometre (K Tipi Prob İle Sıcaklık Ölçümü) modelleri, UNIT UT58C Dijital Multimetre Avometre (K Tipi Prob İle Sıcaklık Ölçümü) özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Ölçümvetest.com'da.
Stok: Yok

UNIT UT58C DİJİTAL MULTİMETRE AVOMETRE
 
 
UNI-T UT58C Dijital Multimetre cihazı; genelde elektronikçilerin kullandığı bir ölçüm cihazı olup; voltaj ölçümü, akım ölçümü, ohm ölçümü, indüktans ölçümü, kapasitans ölçümü ve yanında gelen K tipi prob ile sıcaklık ölçümü gibi birçok değerin ölçümünü yapabilen elektrik ölçüm cihazıdır.
 
unit logo
 
 
UNI-T UT58C AVOMETRENİN ÖZELLİKLERİ:

- UNIT UT58C dijital multimetre cihazı geniş ve kaliteli bir ölçüm ekranına sahiptir.
- Ekranın alt tarafında, seçilen ölçüm biriminde, test uçlarının hangi deliklere takılması gerektiği ekrandan görülebilmektedir.
- Döner anahtar ile ölçülecek olan ölçüm aralığı manuel olarak seçilebilmektedir.
- Mavi renkli Hold butonuna basılarak ekranda gördüğünüz ölçüm değeri sabitlenebilmektedir.
- Aşırı yük koruması sayesinde yaptığınız ölçümlerde kullanıcıya güven sağlar.
- UT58C multimetrenin üzerinde kırmızı renkli dış darbelerden koruyan darbe emici, dayanıklı kılıf bulunmaktadır.
- On/Off butonu yardımı ile cihazı manuel olarak açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca belirli bir süre cihazı kullanmadığınızda kendisini otomatik olarak kapatmaktadır.
- Düşük pil göstergesi özelliği, cihazın pili tamamen bitmeden müdahale etmenize olanak sağlar.
- UNI-T UT58C multimetrenin yanında gelen K type prob sayesinde sıcaklık ölçümü yapılabilmektedir.
- Paket kapsamı; UT58C multimetre, 2 adet test ucu, 1 adet çok amaçlı soket, K tipi sıcaklık probu, ingilizce kullanım kılavuzu
 
 
unit ut58c

UT58C multimetre cihazı sağlam dış yapısı ile dikkat çekmektedir. Cihazın dışındaki kırmızı renkli kauçuk kaplama darbelere karşı koruma sağlamaktadır.   
 
 
unit ut58c 
 
UT58C multimetre cihazının siyah ve kırmızı renkli test uçları yukarıda resimde görüldüğü gibidir. 


 
 
ut58c aksesuar

 
UT58C cihazını satın aldığınızda; yukarıdaki görselde en sağda görülen kutu tarafınıza gelecektir. Kutu içerisinde de yine yukarıda kutunun yanında görülen parçaların tümü çıkmaktadır. 
 
 
 
UT58C elektrik ölçüm cihazı

 
İlk görselde multimetrenin çevrilerek ölçüm birimi seçmeye yarayan döner anahtarını görmektesiniz. Yukarıda sağ taraftaki ikinci görselde de multimetrenin destek ayağı görilmektedir. 
 
 
 ut58c ölçüm
UNI-T UT58C Dijital multimetreyi, UT58D modelinden ayıran tek özelliği; yanında gelen K tipi prob sayesinde sıcaklık ölçümüde yapabilmesidir.
 
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Cihaz Ölçüleri : 179 x 88 x 39 mm
Cihaz Ağırlığı : 380 gr.
Çalışma Sıcaklığı : 0°C ... +40°C
Güç Kaynağı : 9V pil
DC Voltaj Ölçüm Aralığı : 200mV, 20V, 200V, 1000V
DC Voltaj Hassasiyeti : 1000V de (0.8%+1) diğerlerinde (0.5%+1)
AC Voltaj Ölçüm Aralığı : 2V, 200V, 1000V
AC Voltaj Hassasiyeti : 1000V de (1.2%+1) diğerlerinde (0.8%+1)
AC Akım Ölçüm Aralığı : 2mA, 200mA, 20A
AC Akım Hassasiyeti : 2mA için (1%+3), 200mA için (1.8%+3), 20A için (3%+7)
Direnç Ölçüm Aralığı : 200Ω, 2Ω, 200KΩ, 2MΩ, 20MΩ
Direnç Hassasiyeti : (0.8%+1)
Sıcaklık Ölçüm Aralığı : -40 to +250°C (Opsiyonel olarak alacağınız farklı problar ile 1000°C kadar ölçüm yapabilirsiniz.)
Sıcaklık Hassasiyet : ±(1%+3)
İndüktans Ölçüm Aralığı : 2mH, 20mH, 200mH, 20H
İndüktans Hassasiyeti : (2%+10)
Kapasitans Ölçüm Aralığı : 20nF, 200nF, 2uF, 100uF
Kapasitans Hassasiyeti : 100µF için (2.5%+5) , diğerlerinde (5%+4)
DC Akım Ölçüm Aralığı : 2mA, 200mA, 20A
DC Akım Hassasiyeti : 2mA için (0.8%+1) 200mA için (1.5%+1) 20mA için (2%+5)
Ekran : LCD
DC Voltaj Çözünürlük : 0.1mV, 0.01V, 0.1V, 1V
AC Voltaj Çözünürlük : 0.001V, 0.1V, 1V
Otomatik Kapanma : Var
Düşük Pil Göstergesi : Var
DC Akım Çözünürlük : 0.001mA, 0.1mA, 0.01A
AC Akım Çözünürlük : 1mA, 0.1mA, 10mA
Frekans Ölçüm Aralığı : 2kHz / 20kHz
Frekans Hassasiyet : +/- (1.5%+5)
Direnç Çözünürlük : 0.1Ω, 1Ω, 100Ω, 1kΩ, 10kΩ
Kapasitans Çözünürlük : 0.01nF, 0.1nF, 1nF, 100nF
Hold Özelliği : Var
Depolama Sıcaklığı : -10°C . . . 50°C
İndüktans Çözünürlüğü : 0.001mH, 0.01mH, 0.1mH, 10mH
 
Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarınd

Tüketici Hakları – Cayma – İptal İade Koşulları

Genel:

 

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri SATICI tarafından ödenecektir. Bazı kampanyalı ürünlerde bu şart aranmaz.

 

4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

 

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 

 

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. 


Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez İse: 

 

7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.


Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler: 

 

8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. 


Öngörülmeyen Sebeplerle Ürün Süresinde Teslim Edilmez İse: 

 

9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 


Alıcının Ürünü Kontrol Etme Yükümlülüğü: 

 

10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.


Cayma Hakkı:

 

11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.


12.Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri:

 

Şirket Adı / Ünvanı

 

Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Adres

 

1201/2 Sk. No: 2-E TEMSİL PLAZA Yenişehir - Konak / İzmir

 

Eposta

 

info@olcumvetest.com 

 

Telefon

 

+90 543 566 44 62


Cayma Hakkı Süresi:

 

13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 

 

14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 

15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 


Cayma Hakkının Kullanımı: 

 

16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

 

17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


İade Koşulları:

 

18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

 

19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

 

20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.


Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler: 

 

21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

 

22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 


Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:

 

23.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 


Ödeme ve Teslimat:

 

24.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,  Garanti Bankası – Toptancılar Çarşısı Şubesi İban No: TR59 0006 2000 2690 0006 2944 87 bankası hesabına (TL) yapabilirsiniz. Hesap adı kısmına mutlaka Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. yazılması gerekmektedir. 


25.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.