TFA WH502-BM SET Kablolu Sensörlü Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer

Stok: Yok
3.992,44TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL

TFA WH502-BM SET KABLOLU SENSÖRLÜ AKILLI SICAKLIK VE NEM ÖLÇER

 

TFA WH502-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Set; Sıcaklık ve nem değerlerinizi uzaktan takip edebileceğiniz, alarm kurulabilme ve mail gönderme özelliği bulunan, içerisinde 1 adet Pro+ özellikli sıcaklık ve nem sensörü, 1 adet de kablolu sıcaklık sensör bulunmaktadır.
 
 
       
 
 
            
 
 
TFA WH502-BM SICAKLIK VE NEM ÖLÇER SET ÖZELLİKLERİ
- TFA WH502-BM Akıllı sıcaklık ve nem ölçer setinin içersinde; 1 adet internet dağıtıcı aparatı, 1 adet kablolu sıcaklık sensörü ve 1 adet PRO+ özelliği bulunan sıcaklık ve nem sensörü bulunmaktadır.
- TFA WH502-BM setin içerisinde bulunan kablolu sensörü buzdolabı termometresi olarak kullanılabilmektedir.
- Kablolu sıcaklık sensörünün 1 metre uzunluğunda kablosu bulunmaktadır.
- TFA Akıllı ev sistemleri ürünleri ile, uzaktan evinizin ya da ofisinizin sıcaklık ve nem değerini takip edebilirsiniz.
- TFA WH502-BM akıllı sıcaklık ve nem ölçer setinin içerisinde bulunan sensörler internet dağıtıcı aparatı açık olduğu sürece otomatik olarak bağlanmaktadır.
- Telefonunuza WeatherHub uygulamasını kurarak değerleri telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
- Weatherhub uygulamasından sensörlerinize isim vererek birbirinden ayırt edebilirsiniz.
- Akıllı telefonunuza kuracağınız Weatherhub uygulaması ile sensörlerinizin alarm ayarlarını yapabilir ve verileri takip edebilirsiniz.
- TFA WH502-BM setin içerisinde bulunan kablolu sıcaklık sensörünü sadece uygulamadan takip edebilirsiniz.
- TFA WH502-BM setin içerisinde bulunan sıcaklık ve nem ölçer sensörünü hem uygulamadan hem de tarayıcıdan takip edebilirsiniz.
- TFA WH502-BM setin alarm özelliği bulunmaktadır. Maksimum ve minimum limitleri belirleyerek alarm kurabilirsiniz. Uygulamadan sensörler için alarm değerleri belirleyebilirsiniz.
- PRO+ özelliği bulunan sensörü için, tarayıcıdan alarm ayarları yapılarak mail gönderim işlemi yapabilir ve verileri bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.
- Weatherhub Observer sitesine üyelik oluşturarak PRO+ özellikli sensörlerinizi kayıt edebilirsiniz.
- Weatherhub Observer sitesinden verilerinizi grafiksel olarakta inceleyebilirsiniz.
- Tarayıcı üzerinden alarm ayaları, mail gönderim ayarları, grafiksel veri, cihaz kapalı uyarısı ve geriye dönük 90 günlük verileri inceleyebilirsiniz.
- Weatherhub Observer üzerinden yapacağınız ayarları üyelik maili dışında 5 adet farklı mail adresine de gönderebilirsiniz.
- TFA WH502-BM setinin içerisinde bulunan internet dağıtıcı aparatına, harici olarak satın alabileceğiniz 50 adede kadar sensör bağlanılabilmektedir.
- Setin içerisinde bulunan sıcaklık ve nem ölçer sensöründe bulunan ekran sayesinde sensörün üzerinden de anlık değerleri takip edebilirsiniz.
- WH502-BM setin içerisindeki sensörleri isterseniz duvara sabitleyebilir ya da bir yüzeyinde üzerinde kullanabilirsiniz.
- Akıllı sıcaklık ve nem ölçer setin içerisinde bulunan sensörler pil ile çalışırken ağ geçidi cihazı şehir elektriği ile çalışmaktadır.
 
               
Weatherhub Observer'a kayıt edilebildiğinden dolayı çok fazla ekstra özelliği bulunmaktadır. PRO+ özellikli sensörleri tarayıcıdan takip edebilir, alarm kurabilir, limit aşımında otomatik mail gönderim yapabilir, sensörlerle bağlantı kopukluğunda mail gönderim yapabilir, tarayıcı üzerinden grafiksel verileri görebilir ve grafiksel verileri bilgisayarınıza PDF formatında kayıt edebilir ya da mail atabilirsiniz.
 
TFA WH502-BM set ile evinizin, ofisinizin ya da işyeriniz de bulunan bir bölümün sıcaklık ve nem değerlerini takip edebilir ve alarm özelliği ile telefonunuza bildirim olarak ya da mail adresinize gönderim yaparak, ayarlamış olduğunuz değerlerin dışına çıktığında size haber vermesini sağlayabilirsiniz.
 
 
TFA WH502-BM setin içerisinde bulunan sensörler ile hem odanızı hemde buzdolabınızın ya da dondurucunuzun sıcaklık takibini yapabilirsiniz.
 
 
TFA WH502-BM setin içerisinden çıkan kablolu sensör ile akvaryumunuzun, buzdolabınızın ya da dondurucunuzun sıcaklık değerini telefonunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
Yukarıdaki görselde TFA WH502-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Set'in içerisinde bulunan sensörlerin ve ağ gecidi cihazının fonksiyonlarını görebilirsiniz.
 
 
 
 
 TFA WH502-BM SET AKILLI SICAKLIK VE NEM ÖLÇER NASIL KURULUR?
 
 
 
TFA WH502-BM SET NASIL KURULUR?
1-) Telefonunuza Weatherhub uygulamasını indirin.
2-) WH502-BM setin içerisinden çıkan 2 numaradada görselini göreceğiniz ağ geçidini sağlayan parçayı modeminizin çıkışına bağlayınız. Haberleşme için Ağ Geçidi Cihazının sürekli açık olması gerekmektedir. Cihazda yeşil ışık yanana kadar bekleyiniz. Yeşil ışık bağlantının başarılı gerçekleştiğini göstermektedir.
3-) Setin içerisinde gelen sensörlerin pilini takın ve 2-3 dakika bekleyiniz. Sensörler otomatik olarak Ağ geçidi aparatına bağlanacaktır.
4-) Telefonunuzdan uygulamayı açarak Add New Sensor butonuna tıklayınız. Otomatik olarak kamera açılacaktır. İsterseniz Qr kod ile sensörü tanıtabilirsiniz, istersenizde sensörün arkasındaki seri numarasını uygulamaya yazarak tanıtabilirsiniz.
5-) Uygulamadan sensörleri ayırt edebilmek için istediğiniz isimleri verebilirsiniz. Artık uygulamadan değerleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
TFA WH502-BM seti telefonunuza yükleyeceğiniz Weatherhub uygulaması ile takip edebilirsiniz. Uygulama ile bağlayacağınız sensöre isim verebilir ve değerlerini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamadan alarm kurarak istenildiği değerlerin dışına çıkılması durumunda size bildirim atmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamadan geriye dönük olarak 90 günün değerlerini takip edebilirsiniz.
 
WEATHERHUB OBSERVER KULLANIMI
TFA WH502-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer cihazını satın aldıktan sonra mail gönderim işlemlerini yapabilmek ve uzaktan tarayıcıdan takip edebilmek için WEATHERHUB OBSERVER (https://www.wh-observer.de) sitesinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üye olunduktan sonra profilinize, PRO+ özellikli sensörlerinizi kayıt ederek, sensörlerinizi uzaktan takip edebilirsiniz. Weatherhub observer ile sensörlerinizin alarm ayarlarını yapabilir, değerlerinizi takip edebilir, geçmişe dönük 90 günlük verileri inceleyebilir, grafiksel olarak verilerinizi inceleyebilir, pdf oluşturarak bilgisayarınıza kayıt edebilir ve en önemli özelliği olan Alarm limit değerleri dışına çıkıldığında mail gönderme işlemini yapabilirsiniz. Weatherub Observer sayesinde istenildiği takdirde ayarlardan cihaz kapalı olduğunda mail gönderme ve grafiksel verileri otomatik olarak mail gönderme işlemlerini de  yapabilirsiniz. Weatherhub Observer ile oluşturulan profil maili dışında, 5 adet farklı mail adresine de mail gönderim ayarları yapabilirsiniz. Weatherhub Observer panelini daha kolay kullanabilmeniz için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.
 

WEATHERHUB OBSERVER PANELİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 
 
ANA EKRAN SAYFASI
  Panelde değişiklik yapıldıktan sonra SAVE AS STANDART butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 
AYARLAR SAYFASI
 
 
 
MAİL GÖNDERİM AYARLARI SAYFASI
 
 
 

GRAFİKSEL VERİ SAYFASI

 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.