TFA 30.5010 Nem ve Sıcaklık Ölçüm Cihazı

Stok: Son 5 ürün!
863,44TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL
TFA 30.5010 ORTAM NEM VE ISI ÖLÇÜM CİHAZI
TFA 30.5010 sıcaklık ve nem ölçüm cihazı; bulunduğu yerin dijital olarak sıcaklık ve nemini gösterir. En son reset tuşundan itibaren Min-Max-Reset tuşları ile dilediğiniz zaman en yüksek ve en düşük ısı ve nem değerlerini görebilirsiniz.
  
                
 
 TFA 30.5010 TERMOMETRE - HİGROMETRENİN ÖZELLİKLERİ:
 
• TFA 30.5010 sıcaklık ve nem ölçer termometresinin Dew point özelliği, Wet Bulb Özelliği ve Min ve Max (bip) alarm özelliği bulunmaktadır. • Bu termometre yüksek ve alçak değerlere göre ayarlanabilen sesli ve görsel alarm özelliğine sahiptir.
• MODE butonu ile dilediğiniz zaman en yüksek ve en düşük ısı ve nem değerlerini görebilirsiniz. 
 (En son reset tuşundan itibaren) 
 
 
Sıcaklık ve Nem Alarm : En yüksek ve en düşük değerler için alarm kurulabilir.Dew point (Çiğ noktası) : Bu özellikte; cihaz bir sıcaklık değeri gösterir, hava sıcaklığı gösterilen o değere geldiği zaman ortamdaki cisimler üzerinde çiğ meydana gelir. 
Wet Bulb : Sıcaklık, gösterdiği değere gelince ortamda buharlaşma başlar. 
 
 
30.5010 CİHAZINDA NASIL ALARM KURULUR ? 
 
1 - SET butonuna birkaç saniye basılı tutun.
 
      A) Alçak değer (ekranda gözüken aşağı ok simgesi) için alarm kurmak istiyorsanız; cihazı yön tuşları ile "ON" durumuna getirin. İstemiyorsanız "OFF" durumuna getirin, sonrasında SET butonu ile işlemi onaylayın.
 
      B) Yüksek değer (ekranda gözüken yukarı ok simgesi) için alarm kurmak istiyorsanız; cihazı yön tuşları ile "ON" durumuna getirin. İstemiyorsanız "OFF" durumuna getirin sonrasında SET butonu ile işlemi onaylayın.
 
2 - Sonraki kısımda sol tarafta sadece ALARM yazısı yazarken, hangi parametre için alarm kurmak istiyorsanız; (Bu parametler; sıcaklık simgesi ºC ve ºF, nem simgesi % işareti, kuru sıcaklık Td ve yaş sıcaklık Tw şeklindedir.) yön tuşları ile o parametreyi seçip SET butonu ile seçimi onaylayın. Cihaz sizi ana ekrana yönlendirecektir. 
 
3 - Ana ekrandayken MODE tuşuna birkaç kez basarak ALARM bölümüne gelin.
 
     A) SET tuşuna basın. Ekrandaki ok simgesi aşağı doğruysa alçak değere için bir değer atama yapıyorsunuz demektir. Ok simgesi yukarı doğru ise yüksek değere bir değer ataması yapıyorsunuz demektir.
 
     Ekrandaki değer yanıp sönmeye başladığında yön tuşları ile bir değer ataması yapın. Yön tuşlarına basılı tutarsanız daha hızlı değer ataması yapabilirsiniz. Değer atamasını yaptıktan sonra SET butonu ile işlemi onaylayın. 
 
     1. Adımda iken sadece yüksek değer veya sadece alçak değer için cihazı "ON" durumuna getirdiyseniz, MODE tuşuna tekrar bastığınızda cihaz sizi ana ekrana yönlendirecektir.
 
     1. Adımda iken hem yüksek değer hemde alçak değer için cihazı "ON" durumuna getirdiyseniz, MODE tuşuna tekrar bastığınızda yüksek değere bir değer atamak için işlem yaparsınız. Ekrandaki değer yanıp sönmeye başladığında yön tuşları ile bir değer ataması yapın. Yön tuşlarına basılı tutarsanız daha hızlı değer ataması yapabilirsiniz. Değer atamasını yaptıktan sonra SET butonu ile işlemi onaylayın. MODE tuşuna bastığnızda cihaz sizi ana ekrana yönlendirecektir.
 
 
4 - Alarm kuruluyken LCD ekranın sağ üst kısmında alarm sembolü çıkar. Belirlemiş olduğunuz değerler cihazın ölçümleri ile eşleşince alarm ötmeye başlar ve cihazın üst kısmında kırmızı ışık yanıp söner. Alarmı susturmak için SET tuşuna basabilirsiniz.
 
5 - Alarmını kurmak istediğiniz her parametre için yukarıdaki adımları tekrarlamanız gerekiyor. Bu parametler; sıcaklık ºC ve ºF, nem %, kuru sıcaklık Td ve yaş sıcaklık Tw şeklindedir.
 
 Cihazın 5 cm yüksekliğinde ve 7.5 cm genişliğindeki LCD ekranında yazan değerlerin anlamları yukarıdaki görselde gösterilmektedir.
• Hassasiyeti ve keskin sonuçlarından dolayı bu cihaz ile sıcaklık ve nem kontrolü yapmak çok idealdir. 
• TFA 30.5010 ısı ve nem ölçer; İsviçre sensörüne sahip kaliteli bir termometredir.
• TFA 30.5010 sıcaklık ve nem ölçüm cihazında SET butonu ile sıcaklık birimleri (ºC ve ºF) arasında geçiş yapabilirsiniz.
• Cihaz; ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 
 
 
 Yukarıdaki görselde cihazın duvar askı yuvası ve masaüstü destek aparatı gösterilmektedir.
• TFA 30.5010 sıcaklık ve nem termometresini isterseniz arkasında bulunan duvara asma yuvası ile termometreyi duvara asabilir ya da cihazla beraber gelen masaüstü destek ayağı ile termometreyi masanızda kullanabilirsiniz.
• Bu termometre cihazı nem için 2.5 cm yazı yükseliği 4.5 cm yazı genişliği, sıcaklık için 2 cm yazı yüksekliği 3.5 cm yazı genişliğine sahip bir LCD ekranı bulunmaktadır.
• TFA 30.5010 sıcaklık ve nem ölçer cihazı 2 adet AAA. 1.5V pil ile çalışmaktadır.
 
 
 
TFA 30.5010 sıcaklık ve nem ölçer cihazının kutusu yukarıdaki görselde gösterilmektedir.
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Sıcaklık ölçüm aralığı : - 40ºC ... +70ºC
Sıcaklık hassasiyeti : ±1°C
Sıcaklık çözünürlüğü : 0,1°C
Nem ölçüm aralığı : 0 . . . 100 RH
Nem hassasiyeti : ±% 3,5 Rh
Nem çözünürlüğü : %1 rh
Güç kaynağı : 1.5V AAA
Ebat : 105 x 105 mm
Ekran : LCD
Max, Min değer hafızası : Var
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.