Testo Saveris 2-H1 Sıcaklık ve Nem Wifi Datalogger

Stok: Yok
8.263,78TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL
TESTO SAVERİS 2-H1 SICAKLIK VE NEM WİFİ DATALOGGER 
 
Testo Saveris 2-H1 sıcaklık nem veri kayıt cihazı; saklama alanları, ofisler, fabrikalar veya kayıt edilmek istenen herhangi bir kapalı alandaki sıcaklık ve nem değerlerini izlemek ve kontrol etmek için kullanılan ölçüm cihazıdır. Sistemi kurmak bilgisayar kullanmayı bilen herkesin yapabileceği kolay bir işlemdir. Bir tarayıcı veya testo Saveris 2 telefon uygulaması ile ayar yapılabilir.
 
                                  
 
Testo Saveris 2-H1 Sıcaklık ve Nem Wifi Datalogger Özellikleri
• Testo Saveris 2-h1 datalogger cihazı kablosuz olarak veri aktarımı yapan bir kayıt sitemine sahiptir.
• Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar üzerinden ölçüm yapılan değerlere her ortamda erişmek ve değerlendirme yapmak mümkündür. Böylece tüm ölçüm verileri, her zaman her yerde her cihazda mevcut olmaktadır.
• Testo Saveris 2-h1 cihazının kolay bir kullanımı vardır, profesyonellik gerektirmez, PC kullanmayı bilen herkes saveris cihazını kullanabilir.
• Kablosuz veri kayıt cihazları sıcaklığı ve nemi ayarlanabilir aralıklarla güvenilir bir şekilde kaydeder ve ölçüm değerlerini kablosuz LAN ile Testo Bulut’a iletir.
• Testo Saveris 2 H1 ölçüm cihazında ücretsiz hizmette e-posta veya (opsiyonel olarak alınan Gelişmiş paket ile) SMS ile limit değerlerin aşılması durumunda uyarı bildirisi alınma olanağı bulunmaktadır.
• Bu her zaman verileri takip edebilme özelliği, ilgili alanda olmasanız bile, kritik süreçlerin daima kontrol altında tutulmasını sağlar.
• Uzun pil ömrüne ek olarak testo Saveris 2 sisteminin nadiren bakıma ihtiyacı vardır.
• Testo Saveris 2 veri kayıt cihazı sistemi, ortam koşulları üzerinde her zaman tam kontrol sağlar, nerede olursanız olun !
• Cihaz paketine; testo Saveris 2-H1; sıcaklığı ve bağıl nemi ölçmek için ekranlı kablosuz veri kayıt cihazı (WLAN), dahili kapasitif nem probu, USB kablo, duvar tutucusu, bataryalar ve üretici test sertifikası dahildir.
• iOS ve Android için geliştirilen mobil uygulama ile kablosuz veri kayıt sistemi testo Saveris 2’yi çok daha kolay ve esnek şekilde çalıştırabilirsiniz.
 
 
 
Testo Saveris 2 Mobil uygulaması
iOS ve Android için geliştirilen mobil uygulama ile kablosuz veri kayıt sistemi testo Saveris 2’yi çok daha kolay ve esnek şekilde çalıştırabilirsiniz.
Daha etkin devreye alma*:
• WiFi ağının kolay tanınması ve seçilmesi
• Çeşitli kayıt cihazlarının daha hızlı şekilde paralel devreye alınması
Kolay ağ analizi*:
• WiFi ağının gücü ve aralığını test etme
• Durum raporları oluşturma ve gönderme Güvenilir alarm fonksiyonları:
• Limit değer ihlallerinin bildirimi
• E-posta veya SMS alarmları birleştirilebilir
*Bu fonksiyonlar sadece testo Saveris 2 uygulamasının Android sürümünde mevcuttur.
 
 
 
 
 
Testo Saveris 2-H1 datalogger cihazı; saklama alanları, iş yerlerindeki serverlarda kayıt altında tutulmak istenen önemli sıcaklık ve nem değerleri için mükemmel cihazdır.
 
 
Saveris modelleri hassas yapısı ve profesyonel bir model olduğundan dolayı; müze ve tarihi eser gibi kıymetli evrak ve belgeler saklanan yerlerde, hava kalitesinin kontrolü için en çok tercih edilen datalogger çeşididir.
 
 
 
Testo Saveris 2 ölçüm cihazının çalışma prensibini anlayabileceğiniz görsel bu şekildedir.
Testo Bulut paketleri: Temel (ücretsiz) ve Gelişmiş
Testo Bulut, testo Saveris 2 sisteminin kurulumu için merkezi işletim elemanıdır. Bu bulutta; kablosuz veri kayıt cihazlarını yapılandırabilir, limit değer alarmlarını ayarlayabilir ve ölçüm verilerini değerlendirebilirsiniz. Tüm ölçüm değerlerine ve analiz fonksiyonlarına istediğiniz yerden her an internet bağlantılı akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan erişebilirsiniz. Testo Bulut'a erişebilmek için öncelikle www.saveris.net üzerinden kayıt yaptırmanız gerekir.
 
Testo Bulut’un kullanımı için, istenilen fonksiyonlara göre ücretsiz Temel Paketi veya daha kapsamlı paket olan Gelişmiş Paket arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 
 
 
Yukarıdaki tabloda temel ve gelişmiş paketin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Temel paket ücretsizdir, gelişmiş paketi tercih ederseniz fiyatı hakkında müşteri hizmetlerimiz (0212 244 21 50) ile görüşebilirsiniz. 
 
 
Teslimat kapsamı
•    Testo saveris 2 -H1 veri kayıt cihazı
•    Ücretsiz Bulut erişimi dahildir. (Temel işlevler)
•    Mikro USB kablo
•    Kilitli duvar konsolu
•    Bataryalar (4 adet AA AImn mignon batarya)
•    Kısa talimat
•    Fabrika üretici test sertifikası
                                          
 
 
..: TESTO' YU TANIYALIM :..
ISO 9001 test sertifikasına sahip olup tüm ürünler CE belgelidir.
 
 
Testo firması; 1995 yılında Almanya' da kurulmuş olup uluslararası satış ağına sahip büyük bir firmadır.
 
 
 
 
 
Üretimini yaptıkları cihazların kapsamı ölçüm cihazları olarak adlandırılabilmektedir.
 
Çok kaliteli ürünler üretmektedirler. Bir çok ürünün kutusu içerisinde üretici test sertifikası bulunmaktadır. 
 
Bu cihazlara örnek vermek gerekirse; termal kameralar, gaz ölçerler, termometreler örnek verilebilmektedir.
 
 
 
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.