Testo 883 Profesyonel Termal Kamera Sıcaklık ve Su Kaçağı Tespit Cihazı

Stok: Son 5 ürün!
TESTO 883 SICAKLIK VE SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI TERMAL KAMERA
 
Testo 883 Profesyonel Termal Kamera; 320 x 240 piksel, SuperResolution ile 640 x 480 piksel gibi mükemmel bir görüntü çözünürlüğüne sahip bir termal kameradır. Görüntülerin otomatik arşivlenmesini ve akıllı görüntü yönetimini sağlayan SiteRecognition teknolojisine, termal görüntüler ve zayıf noktaların daha kolay tespiti için otomatik kontrast ayarına sahiptir. Testo 883 termal kamera hem dokunmatik ekrana hem de ve joystick tuş takımına sahiptir.
 
                                                     
 
 
 
TESTO 883 PROFESYONEL TERMAL KAMERANIN ÖZELLİKLERİ
• Testo 883 termal kamera; yüksek kalitede termal ölçüm için gerekli olan tüm fonksiyonları ve özellikleri bir araya getiren mükemmel görüntü kalitesine sahip dokunmatik ekranlı profesyonel bir görüntüleme cihazıdır.
• Testo 883 termal kamera 320 x 240 piksel gibi IR çözünürlüğe sahiptir. Bu görüntü kalitesini cihazın içinde dahili şekilde bulunan SuperResolution teknolojisi ile 640 x 480 piksel olarak değiştirebilirsiniz.
• Testo SiteRecognition teknolojisi ile ölçümünü yaptığınız görüntüleri akıllı bir şekilde arşivleyebilirsiniz.
• Yine cihazın bir diğer özelliği olan Testo Ölçek Yardımı ile kontrast ayarını termal görüntü ölçeğini cihaz otomatik olarak ayarlar.
• Testo 883 termal kamera IFOV-Uyarıcısına sahiptir. ölçüm esnasında boyuttan kaynaklı hataların yapılmasını engeller, termal kamera ile ölçüm yapılacak ebatları gösterir.
• Testo IRSoft programı ile ölçüm raporlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde derleyebilirsiniz. Termal kamerayı ayarlarını yapabilirsiniz ve buna benzer daha birçok fonksiyonlara erişebilirsiniz.
• Testo 883 termal kamera ile WLAN aracılığıyla akıllı telefonunuza kablosuz bağlantı yapabilirsiniz.
• Android yada IOS için Testo thermography uygulamasını indirerek termal kameranızı telefon ya da tabletinize bağlayabilirsiniz.
• Termal kameranızı telefon ya da tabletinize bağlayarak; online kaydetme ve akıllı telefon ya da tableti ikinci ekran ya da uzaktan kumanda olarak kullanma olanağı sağlamaktadır.
• Dahili dijital kamera ve lazer işaretleyici termal görüntüye paralel olarak gerçek bir görüntü oluşturur.
• Harici olarak satın alabileceğiniz Testo 770-3 pens ampermetre ve Testo 605i termohigrometre ile ölçüm verilerinizi kablosuz olarak termal kameranıza aktarabilirsiniz.
• Testo 883 termal kamera ile verilen çanta sayesinde termal kameranızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
 
 
 
Testo SuperResolution Teknolojisi
IR çözünürlük 320 x 240 piksel (SuperResolution 640 x 480 pikselle), manuel odak ve 40 mK'lik çok iyi bir NETD, en iyi görüntü kalitesini sağlar, böylece kurulumlarda ve binalardaki termal anormallikleri güvenilir bir şekilde tespit edebilirsiniz
 
 
 
 
 
Testo SiteRecognition Teknolojisi Nedir ?
Testo SiteRecognition teknolojisi; termal görüntüleri akıllı bir şekilde dosyalamaya yarayan sistemdir. Termal görüntüler, ölçüm konumundaki QR Kod, Barkod veya Data Matrix koduna dayalı olarak doğru ölçüm nesnesine otomatik olarak atanır. Bu işlem öncesinde görüntüler cihazın kendi hafızasında saklanır, sonrasında USB ile cihaz bilgisayara bağlanarak görüntüler belirtilen dosyaya aktarılır.
 
   
Testo SiteRecognition Teknolojisinin Faydaları
Önceden termal kamera ile ölçüm yaptıktan sonrasında görüntüleri doğru bir şekilde belirtmek için karmaşık listeler oluşturmanız ya da her bir termal görüntüye sesli kayıt eklenmesi gerekiyordu. Testonun geliştirmiş olduğu bu SiteRecognition sistemi ile bu sorunlar ortadan kalktı!
Bu teknoloji ile termal görüntülerin depolanması ve yönetiminin yanı sıra tam otomatik alan tanımayı garanti eder. Manuel şekilde görüntü atama ihtiyacınız ortadan kalktığı için vakitten tasarruf edersiniz.
 
 
Testo SiteRecognition Nasıl Çalışır ?
 
 
 
 
Testo Ölçek Yardım: Otomatik Kontrast Ayarı
Nesnel olarak karşılaştırılabilir termal görüntüler ve zayıf noktaların daha kolay tespiti için otomatik kontrast ayarına sahiptir.
Bina termografisinde tipik bir zorluk: Aynı nesnenin termal görüntüleri, iç ve dış ortam sıcaklıklarına bağlı olarak farklı görünebilir. Testo ÖlçekYardım teknolojisi ile iç ve dış ortam sıcaklıklarına girdikten sonra termal kameranın ölçeğini otomatik olarak optimum ayara ayarlayarak bu sorunu çözer.
Bunun iki avantajı vardır: Nesnel olarak karşılaştırılabilir termal görüntüler ve optimum kontrast. Yolda olan veya önemsiz tüm unsurlar otomatik olarak soluklaşır, yanlış yorumlamalar önlenir ve yapısal kusurlar yalnızca gerçekten varsa görüntülenir.
 
   
TESTO 883 TERMAL KAMERA İLE YAPILAN BAZI ÖRNEK ÖLÇÜMLER 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Testo IRSoft PC Analiz Programı
Sezgisel, profesyonel bilgisayar yazılımı ile termal görüntüleri kapsamlı bir şekilde analiz edin ve kısa bir süre içinde etkileyici raporlar oluşturun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve karşınıza çıkan formu tamamlayarak program dosyasını indirebilirsiniz
 
 
 
 testo IRSoft programıtesto IRSoft programı
 
Testo Termografi App
Uygulama ile akıllı telefonunuz / tabletiniz, termal kameranız için ikinci bir ekran ve uzaktan kumanda haline gelir. Sitede hızlı bir şekilde rapor oluşturabilir, gönderebilir veya kaydedebilirsiniz
 
 
 
 
 
 testo Thermographytesto Thermography
 
 
testo Thermographytesto Thermography
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
..: TESTO' YU TANIYALIM :..
ISO 9001 test sertifikasına sahip olup tüm ürünler CE belgelidir.
 
 
Testo firması; 1995 yılında Almanya' da kurulmuş olup uluslararası satış ağına sahip büyük bir firmadır.
 
 
 
 
 
Üretimini yaptıkları cihazların kapsamı ölçüm cihazları olarak adlandırılabilmektedir.
 
Çok kaliteli ürünler üretmektedirler. Bir çok ürünün kutusu içerisinde üretici test sertifikası bulunmaktadır. 
 
Bu cihazlara örnek vermek gerekirse; termal kameralar, gaz ölçerler, termometreler örnek verilebilmektedir.
 
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.