Testo 270 Yağ Kalitesi Ölçüm Cihazı (Polar Madde Ölçer)

Testo 270 Yağ Kalitesi Ölçüm Cihazı (Polar Madde Ölçer) Ölçümvetest.com'da! Testo 270 Yağ Kalitesi Ölçüm Cihazı (Polar Madde Ölçer) modelleri, Testo 270 Yağ Kalitesi Ölçüm Cihazı (Polar Madde Ölçer) özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Ölçümvetest.com'da.
Stok: Var
5.006,77TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL

Testo 270 Yağ Kalitesi Ölçüm Cihazı


Testo 270 yağ kalitesi ölçüm cihazı; kızartma yağlarının sıcaklığını ve kalitesini tespit etmek için kullanılan portatif kızartma yağlarında ortaya çıkan kimyasal değerlerin ölçümü cihazıdır. Yağ kalitesi ölçüm cihazının prob borusunun ucundaki kapasitif sensörü sayesinde, kızartma yağındaki polar madde değerini kaydedebilme imkanını verir.Trafik ışıkları prensibine dayanan ve belirlediğiniz limit alarmlara uygun aydınlatmalı ekran yapısı vardır.


Ürün bilgisi

Kızartma yağını doğru zamanda değiştirin ve tasarruf edin: testo 270, daha güvenilir, rahat ve verimli çalışmanızı sağlar. Bu kızartma yağı test cihazını güvenilir bir yardımcı olarak göreceksiniz ve kızartma işleminizde kusursuz kalite elde edeceksiniz. testo 270 kullanarak kızartma yağını kolayca izleme; kritik TPM değerlerine uymanızı ve yağı doğru zamanda değiştirmenizi sağlar.

Testo 270 ile ölçümleri, herhangi bir bekleme süresi olmadan çeşitli fritözlerde doğrudan sıcak yağda alabilirsiniz. Kızartma yağı test cihazı çıkarılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir kasa, kırılmaz yağ sensörü, 3 düğmeli kolay çalıştırma ve çok daha fazlası gibi birçok avantaj sunar.


Güvenilir ölçüm teknolojisi sayesinde testo 270 kızartma yağı test cihazı; restoranda, ticari mutfaklarda, caterinde, gıda denetiminde, kalite güvencede ya da gıda üretiminde fritöz için kalite güvenceyi sağlamada yetkili ortağınızdır. Aynı zamanda, kızartma yağı test cihazının kullanımı kolaydır: gerekli TPM limit değerlerini önceden ayarlayabilir ve bir PIN kodu ile yanlışlıkla değiştirilmesini önleyebilirsiniz. Kızartma yağı test cihazının ekranı ölçüm sırasında size yardımcı olur: stabil bir okumaya ulaşana kadar yanıp söner. Trafik ışığı renklerinde (kırmızı, sarı ve yeşil) görüntü sinyal fonksiyonu, ölçüm sonuç aralığının hızlı bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Doğal olarak, % TPM'deki doğru okuma ekranda da okunabilir.


Bir bakışta testo 270 kızartma yağı test cihazının tüm avantajları

Basit: 3 seviyeli alarm arka ışığı ile kendini açıklayıcı işlem. Testo'nun kapasitif yağ sensörü, kızartma yağı test cihazının soğumasını beklemek zorunda kalmadan, sıcak yağda arka arkaya ölçümler yapılmasını mümkün kılar.

Doğru: referans yağını kullanarak ölçüm yerinde kalibrasyon mümkün

Sağlam: Fiberglas gövde darbeye son derece dayanıklıdır. Dahası, yağ sensörü metal bir kasa içine gömülmüş ve bu nedenle kırılmaz. IP65 koruma sınıfına uygun olarak suya karşı korunur ve akan suyun altında yıkanabilir.

Güvenilir: Ölçüm cihazının ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcılar kızartma yağının ısısından korunurlar.

Net: Trafik ışığı renklerinde (kırmızı, sarı ve yeşil) ekran aydınlatmasının net sinyalleşme fonksiyonu ile birlikte, büyük ekranda % TPM gösterimi; okuma ekranı için Hold ve Auto-Hold işlevi.

 

Teslimat kapsamı

Testo 270 kızartma yağı test cihazı; referans yağ, plastik çanta, kalibrasyon protokolü, kısa talimat broşürü, kullanım kılavuzu ve bataryalar ile birlikte.

Teknik Özellikler:

PTC

Ölçüm aralığı

+40 … +200 °C

Doğruluk

±1,5 °C

Çözünürlük

0,1 °C

TPM - Kapasitif

Ölçüm aralığı

0,0 … 40,0 % tpm

Doğruluk

±2 % tpm (+40 … +190 °C)

*typically, based on Testo in-house reference, at an ambient temperature of 25 °C

Çözünürlük

0,5 % tpm (+40 … +190 °C)

Genel teknik bilgiler

Çalıştırma nemi

0 … +90 %rF

Ağırlık

255 g

Tepki süresi

Ort. 30 sn

Boyutlar

170 x 50 x 300 ((LxWxH))

Çalışma sıcaklığı

0 … +50 °C

Gövde

ABS / ABS-PC fiberglas %10

Koruma sınıfı

IP65

Product colour

white

Yetki belgeleri

CE 2014/30/EU

Prob şaftı uzunluğu

175 mm

Prob şaft ucu uzunluğu

35 mm

Prob şaft çapı

11 mm

Prob şaft ucu çapı

10 mm

Alarm özelliği

Üst ve alt TPM limitleri ayarlanabilir. 3 renkte aydınlatma ile görsel alarm (yeşil, turuncu, kırmızı) verir; ölçüm sonlanana kadar ekranda ışık ve değerler kalır (Auto Hold).

Batarya tipi

2 AAA tip mikro batarya 1.5 V (LR03)

Batarya ömrü

Sürekli kullanımda ort. 25 saat (yaklaşık 500 ölçüme karşılık gelir)

Ekran tipi

LCD

Ekran boıyutu

2 satır

Ekran aydınlatması

aydınlatmalı

Depolama sıcaklığı

-20 … +70 °C

Application temperature

+40 … +200 °C

Tüketici Hakları – Cayma – İptal İade Koşulları

Genel:

 

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri SATICI tarafından ödenecektir. Bazı kampanyalı ürünlerde bu şart aranmaz.

 

4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

 

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 

 

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. 


Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez İse: 

 

7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.


Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler: 

 

8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. 


Öngörülmeyen Sebeplerle Ürün Süresinde Teslim Edilmez İse: 

 

9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 


Alıcının Ürünü Kontrol Etme Yükümlülüğü: 

 

10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.


Cayma Hakkı:

 

11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.


12.Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri:

 

Şirket Adı / Ünvanı

 

Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Adres

 

1201/2 Sk. No: 2-E TEMSİL PLAZA Yenişehir - Konak / İzmir

 

Eposta

 

info@olcumvetest.com 

 

Telefon

 

+90 543 566 44 62


Cayma Hakkı Süresi:

 

13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 

 

14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 

15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 


Cayma Hakkının Kullanımı: 

 

16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

 

17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


İade Koşulları:

 

18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

 

19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

 

20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.


Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler: 

 

21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

 

22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 


Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:

 

23.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 


Ödeme ve Teslimat:

 

24.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,  Garanti Bankası – Toptancılar Çarşısı Şubesi İban No: TR59 0006 2000 2690 0006 2944 87 bankası hesabına (TL) yapabilirsiniz. Hesap adı kısmına mutlaka Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. yazılması gerekmektedir. 


25.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.