Testo 160 IAQ Karbondioksit Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı

Stok: Yok
19.710,97TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL
TESTO 160 IAQ KARBONDİOKSİT SICAKLIK NEM ÖLÇÜM VE KAYIT CİHAZI
Testo 160 IAQ ölçüm cihazı; hava kalitesini güvenilir bir şekilde izleyen, iç ortam iklimini en iyi şekilde ayarlamaya yardımcı olan hassas hava kalitesi ölçüm cihazıdır. İç hava kalitesinin, insanların sağlığı ve refahı üzerinde çok önemli bir etkisi vardır. Sağlıksız iç hava uyuşukluk yaratabilir veya konsantrasyon eksikliğine yol açabilir. İç ortam iklimini optimize etmeye yardımcı olması için, kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ ile iç hava kalitesini güvenilir şekilde izleyebilirsiniz.
 
 
TESTO 160 IAQ ÖLÇÜM CİHAZININ ÖZELLİKLERİ
• Testo 160 IAQ modeli ölçüm cihazı; iç hava kalitesini izlemek için mükemmel bir cihazdır.
• Entegre sıcaklık, nem, CO2 ve atmosferik basınç sensörleri sayesinde tüm odalardaki iklim şartlarını doğru şekilde tespit eder. Uzun süreli ölçümleri de herhangi bir zorluk olmadan gerçekleştirebilir.
• Testo 160 IAQ modeli ölçüm cihazının verileri, veri kayıt cihazı tarafından WLAN aracılığıyla doğrudan Testo Bulut' a kaydedilir. Sınır değerler aşılırsa, alarm fonksiyonu sayesinde hemen e-posta veya (isteğe bağlı olarak) SMS ile bildirilir. Tüm ölçüm değerlerine ve analiz fonskiyonlarına istediğiniz zaman ve her yerden internete bağlanabilen bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan erişebilirsiniz.
• Testo 160 IAQ’ nun küçük boyutları (82 x 117 x 32 mm) ve sade tasarımı herhangi bir odaya kolayca yerleştirilmesini sağlar.
• Testo Bulut, testo 160 veri kayıt cihazı ailesinin temel çalışma öğesidir. Ayrıntılar aşağıda belirtilmiştir.
• Yaşadığımız evlerde ve iş yerlerinde dahi sürekli olarak iç hava kalitesinin kontrol edilmesi gerekir. Testo 160 IAQ cihazının en büyük özelliği hassas ve profesyonel olarak niteleyebileceğimiz bir cihaz olmasıdır. Hassas eserlerin sergilendiği müzelerde ve sergilediği dahi kullanılabilir. 
• Anlık ölçüm değerleri, limit değer aşımları ve kalan pil ömrü cihazın ekranından görüntülenebilir.
• Renkli LED’ler trafik ışığı sistemindeki renk prensibi ile hava kalitesini gösterir. Limit değerleri kişiselleştirilebilir. 
• Kablosuz veri kayıt cihazının dahili veri kayıt kapasitesi 40.000 ölçüm değeridir ve cihazın gövdesi IP20'ye göre korunmaktadır.
• Testo 160 IAQ cihazının şebeke elektriği ile çalıştırılması en idealidir. Ancak, standart pillerle de çalıştırılabilir. Piller ile çalışırken pillerin yaklaşık 1 haftalık ömrü vardır ve piller istenilen zamanda kullanıcı tarafından değiştirilebilir.
• En çok kullanıldığı alanlar hassas ve profesyonel bir takip yapılmak istenen alanlardır. Bunlara örnek olarak; müzeler, okullar, üniversiteler, toplantı odaları, galeriler, sergiler ve benzeri alanlar örnek olarak gösterilebilir. 
• Opsiyonel olarak satılan bir kapak ile; müze, galeri, sergi gibi ortamlarda, cihazın dikkat çekmemesi sağlanarak çevreye uyum sağlanabilir.
 
 
 
Testo 160 IAQ ve Testo Bulut Özelliği Kullanımı
Testo Bulut, testo 160 IAQ veri kayıt cihazı ailesinin temel en önemli çalışma öğesidir. Testo 160 IAQ datalogger cihazının ölçüm verilerini mevcut bir WLAN ağı üzerinden Testo Bulut' ta depolamak için kullanabilirsiniz. Burada kablosuz veri kayıt cihazlarınızı yapılandırabilir, limit değer alarmlarını ayarlayabilir ve ölçüm verilerinizi analiz edebilirsiniz.
Testo Bulut'a erişebilmek için önce www.museum.saveris.net adresine kaydolmanız gerekir. Sistemi kurmak basittir ve herhangi bir tarayıcı ile bu işlemi yapabilirsiniz.
Tercih edilen fonksiyon aralığına bağlı olarak, Testo Bulut'un kullanımı için; ücretsiz Temel veya daha kapsamlı Gelişmiş fonksiyon seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekir. Örneğin; Gelişmiş fonksiyonu kullanarak hesap başına en fazla 10 kullanıcı oluşturabilir ve sınır değerler aşıldığında bir SMS alarmı ayarlayabilirsiniz.
 
 
 
 
 
  
 
 
Teslimat kapsamı
•    Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ
•    Ücretsiz Bulut erişimi dahildir. (Temel işlevler)
•    USB şebeke ünitesi
•    Piller (4 x AAA mikro alkalin manganez)
•    Duvar konsolu, kilit açma aleti ve yapışkan bant dahildir.
•    QR kod etiketi
•    Fabrika üretici test sertifikası
•    Kısa talimatlar
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
..: TESTO' YU TANIYALIM :..
ISO 9001 test sertifikasına sahip olup tüm ürünler CE belgelidir.
 
 
Testo firması; 1995 yılında Almanya' da kurulmuş olup uluslararası satış ağına sahip büyük bir firmadır.
 
 
 
 
 
Üretimini yaptıkları cihazların kapsamı ölçüm cihazları olarak adlandırılabilmektedir.
 
Çok kaliteli ürünler üretmektedirler. Bir çok ürünün kutusu içerisinde üretici test sertifikası bulunmaktadır. 
 
Bu cihazlara örnek vermek gerekirse; termal kameralar, gaz ölçerler, termometreler örnek verilebilmektedir.
 
 
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.