Smart Sensor AS882 Kızılötesi Lazerli Sıcaklık Ölçer

Stok: Son 5 ürün!
2.752,00TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL
SMART SENSOR AS882 KIZILÖTESİ LAZERLİ SICAKLIK ÖLÇER
   

Smart Sensor AS882 Kızılötesi Sıcaklık Ölçer; modern ve büyük tasarıma sahip, 1650 °C ' ye kadar ölçüm yapabilen hassas ve yüksek kaliteli bir lazerli sıcaklık ölçüm cihazıdır. 

 

 
 
 
           
 
AS882 KIZILÖTESİ LAZERLİ SICAKLIK ÖLÇER ÖZELLİKLERİ
- AS882; hızlı , hassas ve yüksek kaliteli ölçüm yapabilen termometredir.
- Bu cihazın USB özelliği ile ölçtüğünüz değerleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
- AS882 kızılötesi lazerli sıcaklık ölçer,ergonomik boyutuyla yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.
- AS882 lazerli sıcaklık ölçer termometre ile nesneye temas etmeden uzaktan ölçüm yapabilirsiniz.
- Bu cihazın lazer teknolojisi sayesinde temassız olarak ölçüm yapabilirsiniz.
- °C / °F birimlerinden herhangi bir tanesiyle ölçüm yapabilmektedir.
- Bu cihazın geniş okunaklı LCD ekranı bulunmaktadır.
- Yeşil arka ışığı sayesinde karanlık ortamlarda ölçümlerinizi daha net görebilirsiniz.
- Ölçüm yaptıktan sonrasında arka tarafında çıkan yeşil ışığı isteğinize göre kapatıp açabilirsiniz.
- Kullanımı kolay ölçüm tetiği sayesinde kolaylıkla ölçüm yapabilirsiniz.
- Ölçüm tetiğine basıp bıraktıktan sonra son belirttiğiniz bölgenin sıcaklık değeri ekranda gösterilir.
- Smart Sensor AS882 lazerli sıcaklık ölçer cihazlarında bulunan otomatik kapanma özelliği sayesinde ölçüm yapmadığınız zamanlarda cihaz otomatik olarak kapanır.
- Bu cihazda bulunan otomatik kapanma özelliği ile güç tasarrufu sağlayabilirsiniz. 
-AS882 Smart Sensor lazerli ısı ölçer cihazının hold özelliği ile ölçtüğünüz değeri ekranda sabitleyebilirsiniz.
 
Smart Sensor AS882 kızılötesi sıcaklık ölçer; hızlı ve hassas ölçüm yapabilen lazerli termometredir.
 
Smart Sensor AS882 kızılötesi sıcaklık ölçer cihazının çeşitli açılardan görseli yukarıdaki gibidir.
 
 
Yukarıdaki görselde Smart Sensor AS882 kızılötesi lazerli sıcaklık ölçer cihazının kutu içeriği bulunmaktadır.
 
 
Yukarıdaki görselde Smart Sensor AS882 kızılötesi lazerli sıcaklık ölçer cihazının güç kaynağı gösterilmektedir. 
 
 
 
 
1 - Ölçüm mandalı.
2 - Ekran ışığını ve lazeri açma kapatma butonu
3 - Parametre seçme butonu
4 - Onaylama ve ölçüm değerini ekran sabitleme butonu
5 - Ölçüm modu ve ayar butonu
6 - Sıcaklık birimi değiştirme butonu
7 - Değer kaydetme - sıfırlama butonu
8 - Aydınlatmalı  LCD ekran
9 - Güç kaynağı
 
 

 

MOD DÖNÜŞÜMLERİ:
MODE tuşuna basın, LCD sol alt ekranında MAX-MIN-DIFF-AVG-HAL-LAL-STO-EMS yanıp söner. İstenilen fonksiyonu seçmek için OK tuşuna basınız.
MAX: Maksimum sıcaklığı ölçmek için.
MIN: Minimum sıcaklık  ölçmek için
DIF: OK tuşuna basmadan önce okumada temel, mevcut okuma farkını hesaplamak için.
AVG: Ortalama sıcaklığı ölçmek için.
HAL: Yüksek sıcaklık alarmı. HAL seçildiğinde, yüksek sıcaklık alarmı tetikleyicisini ayarlamak için yukarı-aşağı ok tuşlarına basın ve OK tuşuna basarak onaylayın.
LAL: Düşük sıcaklık alarmı. LAL seçildiğinde, düşük sıcaklık alarmı tetikleyicisini ayarlamak için yukarı-aşağı ok tuşlarına basın ve OK tuşuna basarak onaylayın.
STO: veri depolama. "REC CLR" butonuna basarak yeni kayıtlar oluşturabilirsiniz. Butona basılı tutarak kayıt edilen verileri sıfırlayabilirsiniz.
EMS: Emisivite ayarı için emisivite ayarı yukarı-aşağı ok tuşuna basın, kurulumu kaydetmek ve normal duruma geri dönmek için OK tuşuna basın.

 

 
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Lazer sıcaklık ölçüm aralığı : -18 ℃ ~ 1650 ℃ (0 ℉ ~ 3002 ℉ )
Lazer sıcaklık hassasiyeti : ±% 2 veya 2 ℃
Lazer ışığı : Tek Lazerli
Ağırlık : 1370 gr
Ebat : 205 x 155 x 62mm
Ekran : LCD
ºC/ºF birimlerini seçebilme : Var
Güç kaynağı : 1 adet 9V pil
Otomatik kapanma : Var
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.