Hanna HI 2211 Masaüstü pH Ölçer

Stok: Yok
 

HANNA HI 2211 MASAÜSTÜ PH ÖLÇER

 
HANNA HI 2211 masaüstü ölçüm cihazı, pH ve mV (ekstra opsiyonel olarak satın alacağınız prob ile) ölçme özelliğine sahip, masaüstü kullanıma uygun, yüksek kalite ve hassasiyetli ölçüm cihazıdır. 
  
 
 HANNA HI 2211 MASAÜSTÜ PH VE MV ÖLÇÜM CİHAZININ ÖZELLİKLERİ
- Hanna HI 2211 masaüstü pH ve ORP (ekstra opsiyonel olarak satın alınan prob ile) ölçüm cihazı; chipset yongası geliştirilmiş, yüksek kaliteye sahip bir cihazdır.
- Hareketli akrobatlı kolları ile probları sabit bir şekilde istenilen yere hareket ettirilebilir. 
- Bu masaüstü ölçüm cihazı, aynı anda pH, mV (ekstra satın alınan prob ile) ve sıcaklık gösteren geniş, kolay okunabilir LCD ekrana sahiptir. 
- Hanna HI 2211 pH ve mV cihazı; 1 veya 2 noktadan kalibrasyon yapılabilen, bir pH ve mV (orp) masaüstü ölçerdir.
- Bu ölçüm cihazı; hassas ölçüm sensörleri ile gıda laboratuvarları, kalite kontrol merkezleri, balık yetiştirme merkezleri, sağlık sektörleri vb. sektörlerde kaliteli ve hassas sonuçlar alabilirsiniz.  
- Kolay kullanılabilir tuş takımı ve arayüzü sayesinde Hanna HI 2211 cihazı diğer rakiplerinden ayrılmaktadır. 
- Hanna HI 2211 masaüstü pH ve mV ölçüm cihazının seçim modları sayesinde kolayca pH ve Mv arasında seçim yapabilirsiniz.
- Bu masaüstü ölcüm cihazının kaliteli kalibrasyon hatırlatma özelliği vardır.
- Kaliteli geniş LCD ekranı ile pH ve Mv değerlerini ayrı ayrı görebilirsiniz.
- Bu masaüstü pH ve mV ölçüm cihazı şehir elektriği ile çalışmaktadır. 
- Masaüstü pH ve Mv cihazı ile ölçülen bir değer "MEM" tuşu ile saklanabilir aynı zamanda saklanan bu değer "MR" tuşu ile tekrar geri çağrılabilir.
- Hanna HI 2211 pH ve mV ölçme cihazında denge göstergesi bulunmaktadır. 
- Bu masaüstü ölçme cihazında ölçülen bir değerde istikrarsızlık varsa geniş LCD ekranında kum saati işareti belirir.Okuma işlemi stabilize olduğu zaman ekrandan kum saati kaybolur.
- Masaüstü ölçme cihazı pH ve ORP  -10  ~ 120°C arasında geniş bir aralıkta ölçebilirsiniz.
- Hanna HI 2211 masaüstü pH ölçüm cihazının içerisinden mV (ORP) probu çıkmamaktadır. Ekstra olarak ORP probu satın almak için satış temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
 
 
Hanna HI 2211 masaüstü ph ve mV ölçme cihazı ile yapılan bir ölçüm yukarıdaki resimde görülmektedir. 
 
 
Hanna HI 2211 masaüstü ph ve mV öçlme cihazı yüksek kaliteli ve hassas yapısı ile belirsizliği ortadan kaldırır ve kesin sonuçlar verir.
 
 
Cihazı sipariş vermeniz halinde yukarıdaki görselde yapılan bilgilendirmeyi onaylamış sayılmaktasınız.
 
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
pH ölçüm aralığı : -2.00 ~ 16.00 pH
pH hassasiyet : ± 0.01 pH
pH çözünürlüğü : 0.01 PH
pH kalibrasyonu : Otomatik, bir veya iki nokta beş hafızaya alınmış tampon değerleri ile (pH 4.01, 6.86, 7.01, 9.18, 10.01)
mV ölçüm aralığı : ± 399.9 mV; ± 2000 mV (ekstra prob ile)
mV hassasiyeti : ± 0.2 mV ~ ± 1 mV
mV çözünürlük : 0.1 mV; 1 mV
Sıcaklık ölçüm aralığı : -9.9°C ~ +120°C
Sıcaklık hassasiyeti : ± 0.5 ° C (0.0 - 100.0 ° C); ± 1 ° C (dışarıda)
Sıcaklık çözünürlüğü : 0,1 ° C
Ebat : 240 x 182 x 74mm
Güç kaynağı : 220 volt şehir elektriği
Ağırlık : 1.1kg

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.