Hanna Dist 4 İletkenlik Ölçüm Cihazı - HI 98304

Stok: Son 5 ürün!
HANNA DİST 4 İLETKENLİK ÖLÇÜM CİHAZI HI98304
 
Hanna HI98304 'Dist 4' iletkenlik ölçer cihazı; milliSiemens(mS) biriminde ölçüm yapabilen, el tipi ve kolay taşınabilen, kullanımı kolay, hızlı ve doğru hassasiyetle ölçüm yapan iletkenlik ölçüm cihazlarıdır. EC ölçüm cihazı olarak isimlendirilmektedir.
 
HANNA DİST 4 İLETKENLİK ÖLÇERİN ÖZELLİKLERİ
Hanna Instruments HI98304 Dist 4 cihazı; 20 mS / cm'ye kadar ölçüm yapabilen, yüksek aralıklı bir iletkenlik (EC) test cihazıdır ve su arıtma, kazanlar ve soğutma kuleleri, tarım ve genel laboratuvar gibi çeşitli uygulamalar için ideal ölçüm cihazıdır.
Dist 4 cihazı; EC değerlerini 0,01 mS / cm çözünürlük ile ve ±% 2 tam hassasiyet ile ölçmektedir.
Hanna Dist 4 cihazı sıvıların sıcaklık değerlerini de ölçebilmektedir. °C ve °F birimlerinde ölçüm yapabilmektedir.
Dist 4 ölçüm cihazı laboratuvarlarda veya kolay taşınabilir yapısı sayesinde sahada kullanım için ideal bir ölçüm cihazıdır. 
Bu EC ölçer cihazı yenilenen ergonomik yapısı sayesinde ele kolayca oturur ve ölçüm yapması çok kolaydır.
İletkenlik okumalarında, oksidasyona dirençli ve ölçümlerde daha iyi tekrarlanabilirlik sağlayan bir amperometrik grafit elektrot kullanılmaktadır.
Hanna 98304 ölçüm cihazının üzerinde sadece On/Off butonu ve kalibrasyon butonu olmak üzere 2 buton bulunmaktadır.
Tek noktadan kalibrasyon yapılabilmektedir.
Geniş bir LCD ekrana sahiptir, ekran üzerinde 2 satır bulunmaktadır. Üst satırdı iletkenlik sonucu, alt satırda ise sıvı sıcaklık derecesini göstermektedir.
Sıcaklık sonucunu hemen hızlı bir şekilde alabilmek için sıcaklık probu açıktadır.
Ekran üzerindeki pil yüzdesi ile cihazın pil durumu kolay bir şekilde takip edilebilir.
Cihazı ilk çalıştırırken yapılması gereken ayar seçenekleri; otomatik kapanma zamanlamasını ve görüntülenen sıcaklık birimini içerir. Otomatik kapatma seçenekleri, ölçüm cihazını 8 dakika sonra, 60 dakika sonra veya devre dışı bıraktıktan sonra kapatma yarlarıdır. Bu moda girmek için kullanıcı kişi pil bölmesinde bulunan bir düğmeye basarak girmektedir.
 
 
Dist - 4 iletkenlik ölçerin ölçüm aralığı 0 ile 19.99 mS/cm arasındadır. Milisiemens; Mikrosiemens' in 1000 katıdır.
 
 
  
Kalibrasyon Nasıl Yapılır?;
Kalibrasyon düğmesine basılarak gerçekleştirilir. Kalibrasyon moduna girdikten sonra, prob 12,88 mS/cm kalibrasyon solüsyonuna daldırılır. Standart olan değer tanındığında ve ölçüm stabil olduğunda, ölçüm cihazı otomatik olarak kalibrasyon değerini kabul edecek ve saklayacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cihazı sipariş vermeniz halinde yukarıdaki görselde yapılan bilgilendirmeyi onaylamış sayılmaktasınız.
TEKNİK ÖZELLİKLER
İletkenlik ölçüm aralığı : 0 . . . 19.99 mS/cm
İletkenlik hassasiyeti : ±2% f.s.
İletkenlik çözünürlüğü : 0.01 mS/cm
İletkenlik kalibrasyon : Tek noktalı, manuel
Sıcaklık ölçüm aralığı : 0 . . . 50°C
Sıcaklık hassasiyeti : ±0.5°C
Sıcaklık çözünürlüğü : 0.1°C
Sıcaklık kompanzasyonu : Otomatik 0 ve 50 ° C
Ebat : 160 x 40 x 17 mm
Ekran : Tek satır LCD ekran
Güç kaynağı : 1x CR2032
Ağırlık : pilsiz 68 gram
Pil ömrü : Yaklaşık 200 saat kullanım
Otomatik kapanma süresi : Ayarlanabilir: 8 dakika, 60 dakika yada kapalı
Paket içeriği : HI98304 cihaz, koruyucu kapak, 12.88 mS/cm kalibrasyon çözeltisi poşeti (4), CR2032 pil, cihaz üretici kalite belgesi ve kullanım kılavuzu

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.