Flir C2 Termal Kamera

Stok: Yok
FLİR C2 TERMAL KAMER
 
 
Flir C2 termal kamera; inşaat, elektrik, su tesisat ve buna benzer bir çok endüstri sektöründe kullanılan, dünyanın ilk tam özellikli cep boyutunda termal kamerasıdır. Kestirimci-koruyucu bakım uzmanları, bina uygulamaları için tasarlanmış dünyanın ilk cep boyutunda termal kamerası olan FLIR C2 ile gözle görülemeyen yapısal kusurların, sıhhi tesisat arızalarının, enerji kayıplarının tespitini kolayca ve dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.
 
 
 
 
FLİR C2 TERMAL KAMERANIN ÖZELLİKLERİ:
- Cebinizde taşıyabileceğiniz kullanışlı ve kompakt termal kameralardır. 
- Küçük boyutları sayesinde her zaman yanınızda tutun ve hemen yapılardaki enerji israfı sorunlarını, yapısal kusurları, sıhhi tesisat sorunlarını tespit edebilirsiniz.
- C2 modeli; +150°C'ye kadar sıcaklıkları ölçer ve 0.1°C'ye kadar küçük sıcaklık farklarını saptar.
- Flir C2 kaçak tespit cihazı; otomatik yönlendirme özellikli 3 inç parlak ve dokunmatik ekrana sahiptir.
- FLIR C2 termal kamera; gerçek zamanlı görüntü geliştirme özelliği MSX modu, yüksek termal hassasiyeti, geniş görüş açısı ve tam radyometrik görüntü özelliği ile problemli yerleri açıkça tespit etmenizi sağlar ve yapılan onarımları doğrular.
- Flir C2 termal kameranın özelliklerinden biri olan MSX gelişmiş termal kamera görüntüleme modu problemli yerleri belirlemeniz için çarpıcı detaylar sunar.
- 4800 piksel dedektör ile -10°C ile +150°C ölçüm aralığında yüzlerce görüntü kaydeder.
- 640*480 piksel görünür ışıklı kamera, gözlem ve denetim yapmayı daha hızlı ve kolay hale getirir.
- Flir C2; profesyonellerin ihtiyaç duyduğu geniş görüş çerçevesi ve bina uygulamalarında yaygın olan düşük sıcaklık farklarını tespit için yüksek termal hassasiyete sahiptir.
- Karanlık ortamlarda daha rahatlıkla kullanabilmek için el feneri gibi dahili LED aydınlatması mevcuttur.
- Aldığınız görüntülerin analizi için Flir Tools profesyonel raporlama programı vardır. 
- Termal görüntüleri anında kaydedebilir, ardından ücretsiz Flir Tools yazılımı ile uygun ayarlamalarla dilediğiniz her noktanın sıcaklık analizini yaparak detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.
- Kutu içeriği; Flir C2 termal kamera, Pil (kameranın içinde), El askısı, Şarj adaptörü, USB kablosu, Belgeler için USB bellek, USB kablo 
 
 
 
Flir C2 termal kamera ile ölçüm yapılması çok kolaydır. Cihaz çalıştırıldıktan sonra
ekrandan ısı farkını takip edebilir ve butona basarak görüntü alabilirsiniz.
 
 
 
 Flir C2 termal kameranın ergonomik bir dış yapısı vardır. Kullanımının oldukça kolay
olmasının yanı sıra, diğer termal kameralara göre cebinizde veya çantanızda olmak üzere
yanınızda taşıması oldukça basittir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Aşağıdaki videoyu inceleyerek Flir C2 termal kamera hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: 
 
 
 
İnfrared çözünürlük : 80 x 60 piksel (4,800 ölçüm noktası)
Frekans : 9 Hz
Spektral aralık : 7.5 - 13 µm
Ölçüm modu : IR görüntü, Gerçek görüntü, MSX®, Küçük resim görüntü galerisi
Emmisivity : 0.1 den 1.0 e kadar ayarlanabilir
Dedektör tipi : Soğutmasız Mikrobolometre
Batarya ömrü : Şarj edilebilir Lityum-İyon Polimer Batarya / 2 saat
Şarj süresi : USB-Mikro çıkışından Şarj adaptöründen / 1,5 saat
Odak : Serbest Odak (41º x 31º / 0.15 m)
Görüntü tipi : Radyometrik JPEG
Görüntü Depolama Seçenekleri : Dahili hafıza içerisine IR/Gerçek görüntü setlerinden 500 adet
Video aktarımı : Radyometrik Olmayan IR ve Görsel Video Aktarımı
Arayüz : Veri transferi için Mikro USB
Sıcaklık ölçüm aralığı : -10°C ile +150°C
Sıcaklık hassasiyeti : ±2% veya 2°C
Çalışma sıcaklık aralığı : -15 . . . +50°C
Depolama sıcaklık aralığı : -40°C ile +70°C
Ekran : 3” 320 x 240 Renkli / Dokunmatik / Otomatik Yönlendirme
Ağırlık : 130 gram (pil dahil)
Boyutları : 125 x 80 x 24 mm
Ekran çözünürlüğü : 640 x 480 piksel

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.