AZ 86031 Combo Su Kalite Ölçüm Seti (PH, İletkenlik, Tuzluluk, TDS, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık)

Stok: Son 5 ürün!
6.859,10TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL
AZ 86031 COMBO SU KALİTE ÖLÇÜM SETİ
AZ 86031 combo su kalitesi ölçüm seti cihazı; 3 adet prob ile 3 farklı girişe sahip bir su kalite ölçüm setidir. Cihaza takılan bu problar ile; pH, iletkenlik, TDS, tuzluluk, çözünmüş oksijen ve sıcaklık değerlerini hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. Takılan bu 3 farklı probun ölçüm sonuçlarını cihazın LCD ekranında andı anda tüm sonuçları görebilirsiniz. AZ 86031 su kalite ölçüm cihazı toz ve su sıçramalarına karşı IP67 koruma sınıfına sahiptir.
 
 
 
 
 
 
AZ 86031 COMBO SU KALİTESİ ÖLÇERİN ÖZELLİKLERİ
• AZ 86031 ölçüm seti; içerisindeki problar vasıtasıyla sıvılarda ölçüm yapmak için kullanılmaktadır.
• AZ combo su kalitesi ölçüm seti cihazı ile; pH, iletkenlik, tuzluluk, TDS, çözünmüş oksijen ve sıcaklık değerlerini hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.
• Bu su kalite ölçüm cihazının en büyük özelliği 3 adet prob girişinin olmasıdır. 3 farklı probun ölçüm sonuçlarını cihazın LCD ekranında andı anda gözükmektedir. Tek prob girişli olan modelinin ismi AZ 84051 cihazıdır.
• AZ 86031 su kalite ölçer cihazını balık çiftliklerinde, su arıtma tesislerinde, yüzme havuzlarında, tatlı ve deniz suyunda ve laboratuvarda kullanıma uygun mükemmel bir ölçüm cihazıdır. 
• Cihazın üst kısmında bulunan girişlere uygun prob takılır takılmaz cihaz hemen ölçüm yapma işlemine geçer.
• Probların uygun yuvalara kolay bir şekilde takılabilmesi için giriş yuvasında hem etiket (pH, COND, D.O) hem de renkler bulunmaktadır. Bu renkler probların kablosundaki renkler ile aynıdır.
• Bütün probların uzunlukları 15 cm dir. Oksijen probun çapı 17 mm, ph probunun 17 mm ve iletkenlik probunun çapı 19.60 mm dir. Koruma kapaklarının çapı 23 mm dir.
• Probların kablo uzunlukları ise; çözünmüş oksijen probu kablo uzunluğu 280 cm, iletkenlik probu uzunluğu 135 cm, ph probu uzunluğu 135 cm 'dir.
• Cihaz ölçümü yapılan numuneye göre (ATC) otomatik sıcaklık dengelemesine sahiptir.
• Bu su kalite test cihazı su ve toz sıçramalarına karşı IP67 koruma sınıfına sahiptir.
• Çoklu nokta kalibrasyon özelliği bulunmaktadır. 3 noktadan pH, 1 noktadan çözünmüş oksijen, 4 noktadan iletkenlik kalibrasyonu yapılmaktadır.
• AZ 86031 su kalitesi ölçer cihazının 99 ölçümü hafızaya alma ve hatırlama fonksiyonu bulunmaktadır.
• "COND" iletkenliği, "D.O" çözünmüş oksijeni ve "pH" yine pH'ı temsil etmektedir.
• "TMODE/ENTER" butonu ile probların sıcaklık ölçümlerini görebilirsiniz. Butona bastığınızda LCD ekranda yanıp sönen prob etiketi ile hangi probun sıcaklık ölçümünün yapıldığı gösterilir.
• "MEM" butonu ile yaptığınız ölçümleri cihazın hafızasına kayıt edebilirsiniz. 
• "EC MODE/RECALL" butonu ile iletkenlik, tuzluluk ve TDS ölçüm birimleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca hafızaya aldığınız değerleri de bu kısımda görebilirsiniz. Yukarı aşağı ok işareti ile kayıtlar arası geçiş yapabilirsiniz.
• "CAL" butonu ile cihazı kalibrasyon moduna geçişini sağlayabilirsiniz.
• "% mg/L" butonu ile çözünmüş oksijen ölçüm birimleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
• "SET" butonu ile cihazı kapatıp açabilirsiniz. Butona basılı tutarak cihazın ayar kısmına geçiş yapabilirsiniz.
• Sıcaklık ölçüm birimleri °C / °F olarak değiştirilebilmektedir.
• 1 saat kullanılmadığında otomatik kapanma fonksiyonu bulunmaktadır.
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
  
AZ 86031 su kalite ölçüm setinin pH sıvıları ve koruma sıvısı yukarıdaki resimde gösterilmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
document.getElementById('paytr_taksit_tablosu').innerHTML = 'Lutfen amount degerinin formatini kontrol edin

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


TARAFLAR

FİRMA

Unvan: Sadık Turan Alp (STA Teknik)

Adres: Ak Osb İş Merkezi 1468. Cad. No:163/52 İvedik OSB Yenimahalle ANKARA

Telefon: 0543 566 44 62

Eposta: info@stateknik.com

Alışveriş sitesi: www.olcumvetest.com

IBAN: TR290004600100888000159130


KULLANICI

Müşteri olarak ALIŞVERİŞ SİTESİ'ne üye olan kişi.

Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDELER

 1. Kullanılmakta olan ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden elektronik ortamda sipariş verildiği takdirde KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİNDE belirtilen üyelik sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
 2. ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  ALICI'nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir. 
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, FİRMA bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 iş günü içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 iş günü içinde de toplam bedel ALICI'ya iade edilmek zorundadır.
 7. ALICI, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FİRMA'nın ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 8. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI'nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından FİRMA'ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 3 iş günü içerisinde nakliye gideri ALICI'ya ait olacak şekilde FİRMA'ya iade etmek zorundadır. 
 9. FİRMA'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum ALICI'ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 iş günü içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 iş günü içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 
 10. ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 11. ALICI, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, FİRMA’ya yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 12. ALICI, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 
 13. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI'ya aittir.
 14. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde FİRMA'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 15. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 16. FİRMA, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI'yı borç altına sokan belgeleri ALICI'ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 17. ALICI'nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI'nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 18. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
 19. ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 20. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 21. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı FİRMA'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.
 22. FİRMA'ya yapılacak olan Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ödemesi yukarıda bulunan IBAN hesabına yapılacaktır.
 23. KULLANICI, ALIŞVERİŞ SİTESİ üzerinden kredi kartları ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.