AZ 84051 Combo Su Kalite Ölçüm Seti (PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık)

AZ 84051 Combo Su Kalite Ölçüm Seti (PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık) Ölçümvetest.com'da! AZ 84051 Combo Su Kalite Ölçüm Seti (PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık) modelleri, AZ 84051 Combo Su Kalite Ölçüm Seti (PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık) özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Ölçümvetest.com'da.
Stok: Var

Ürün Detayları

AZ 84051 COMBO SU KALİTE ÖLÇÜM SETİ


AZ combo su kalitesi ölçüm seti cihazı; 3 farklı proba sahip, bu problarla da PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık değerlerini ölçebilen, hassas, su kalite ölçüm setidir.


az 84051      
 AZ 84051 COMBO SU KALİTESİ ÖLÇER ÖZELLİKLERİ

- AZ 84051 ölçüm seti; içerisindeki problar vasıtasıyla sıvılarda ölçüm yapmak için kullanılmaktadır.
- AZ combo su kalitesi ölçüm seti cihazı; PH, İletkenlik, Tuzluluk, Çözünmüş Oksijen ve Sıcaklık değerlerini ölçebilmektedir. 
- AZ 84051 combo ölçüm seti sensör algılama teknolojisi sayesinde üzerine takıldığı probu tanır ve ilgili ölçüm moduna kendisi geçer. 
- Geniş ekranından birçok parametre kolaylıkla okunabilmektedir.
- Geniş ekranının yanı sıra yeşil renkli ekran arka ışığı; hem kaliteli bir ürün algısı yaratmakta, hem de karanlık ve loş ortamlarda kolaylıkla ölçüm yapmanızı sağlamaktadır.
- Bütün probların uzunlukları 15 cm dir. Oksijen probun çapı 17 mm, ph probunun 17 mm ve iletkenlik probunun çapı 19.60 mm dir. Koruma kapaklarının çapı 23 mm dir.
- Cihaz ölçümü yapılan numuneye göre otomatik sıcaklık dengelemesine sahiptir.
- Çoklu nokta kalibrasyon özelliği bulunmaktadır.
- 3 noktadan pH, 1 noktadan çözünmüş oksijen, 4 noktadan iletkenlik kalibrasyonu yapılmaktadır.
- AZ 84051 su kalitesi ölçer cihazının 99 ölçümü hafızaya alma ve hatırlama fonksiyonu bulunmaktadır.
- Sıcaklık ölçüm birimleri °C / °F olarak değiştirilebilmektedir.
- 1 saat kullanılmadığında otomatik kapanma fonksiyonu bulunmaktadır.
- Tatlı su ve Deniz suyu çiftliklerinde kullanma için mükemmel bir ölçüm cihazıdır. 
az instrument 84051

Yukarıdaki görselde cihazın paketine dahil olan AZ 84051 cihazının 3 adet probu görmektesiniz. Tüm problar çözeltinin sıcaklık değerini ölçebilmektedir.az 84051 tuzluluk ölçer

AZ 84051 su kalite ölçüm setinin pH sıvıları ve koruma sıvısı yukarıdaki resimde gösterilmiştir.


az 84051 ph metre seti

Yukarıdaki görselde AZ 84051 cihazının prob uçları ve bağlantı pini gösterilmektedir.


az 84051 iletkenlik ölçer

AZ COMBO 84051 SU KALİTESİNİN YENİLENEN ÖZELLİKLERİ;

- Oksijen probun yeni yapısıyla prob, daha kaliteli ve sağlam hale getirilmiştir.
- Yenilenen AZ 84051 cihazında iletkenlik probunun tip şekli değiştirilerek daha kaliteli hale getirilmiştir.
- 84051 yeni kutusunda pH4/7/10 kalibre sıvısı ve prob koruma sıvısı eklenmiştir.
- Yeni cihazın problar, koruma başlıkları eklenerek daha dayanıklı ve sağlam hale getirilmiştir.84051

az 84051 oksijen ölçer


az 84051 ph metre

Yukarıdaki görselde AZ 84051 cihazının sert plastik çantası, içeriği ve ana cihaz gösterilmektedir.

az 8405 ph ölçer

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün Özellikleri

pH ölçüm aralığı : 2.00 - 12.00 pH
pH hassasiyet : ±0.1 pH
pH çözünürlüğü : 0.01 pH
İletkenlik ölçüm aralığı : 0-199.9 ... 0-1999 uS/cm / 0-19.99 ... 0-69.9 mS/cm
İletkenlik hassasiyeti : ±1%FS ±1digit
Tuzluluk ölçüm aralığı : 0-10.00 ppt 0-42.0ppt (Deniz suyu)
Tuzluluk hassasiyeti : ±1%FS ±1digit
Sıcaklık ölçüm aralığı : 0 . . . 60 °C
Çözünmüş oksijen ölçüm aralığı : 0.0~199.9% (0.0~30.0mg/L)
Sıcaklık hassasiyeti : 0.5°C
Çözünmüş oksijen hassasiyeti : ±3% of F.S. +1 dijit
İletkenlik çözünürlüğü : 0.1uS/cm ... 1uS/cm ... 0.01mS/cm ... 0.1mS/cm
Sıcaklık çözünürlüğü : 0.1°C
Tuzluluk çözünürlüğü : 0.01 ppt , 0.1 ppt
Çözünmüş oksijen çözünürlük : 0.1
Ekran : 26(yükseklik) x 44(genişlik)
Ölçüm saklama kapasitesi : 99 ölçümü hafızaya alma
pH kalibrasyonu : Var, 3 noktadan
İletkenlik kalibrasyon : Var, 4 noktadan
Çözünmüş oksijen kalibrasyonu : Var, 1 noktadan
Sıcaklık kompanzasyonu : Var
Otomatik kapanma süresi : 1 saat
Ebat : 169 x 78.3 x 43.4 mm
Ağırlık : 200 gram
Güç kaynağı : 4 Adet AAA pil
Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ürün resmi kalitesiz, bozuk veya görüntülenemiyor.
Ürün açıklamasında eksik bilgiler bulunuyor.
Ürün bilgilerinde hatalar bulunuyor.

Tüketici Hakları – Cayma – İptal İade Koşulları

Genel:

 

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri SATICI tarafından ödenecektir. Bazı kampanyalı ürünlerde bu şart aranmaz.

 

4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

 

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 

 

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. 


Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez İse: 

 

7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.


Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler: 

 

8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. 


Öngörülmeyen Sebeplerle Ürün Süresinde Teslim Edilmez İse: 

 

9.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 


Alıcının Ürünü Kontrol Etme Yükümlülüğü: 

 

10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI, Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.


Cayma Hakkı:

 

11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.


12.Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri:

 

Şirket Adı / Ünvanı

 

Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Adres

 

1201/2 Sk. No: 2-E TEMSİL PLAZA Yenişehir - Konak / İzmir

 

Eposta

 

info@olcumvetest.com 

 

Telefon

 

+90 543 566 44 62


Cayma Hakkı Süresi:

 

13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet  ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 

 

14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 

15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 


Cayma Hakkının Kullanımı: 

 

16.3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

 

17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


İade Koşulları:

 

18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

 

19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

 

20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.


Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler: 

 

21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

 

22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 


Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:

 

23.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 


Ödeme ve Teslimat:

 

24.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,  Garanti Bankası – Toptancılar Çarşısı Şubesi İban No: TR59 0006 2000 2690 0006 2944 87 bankası hesabına (TL) yapabilirsiniz. Hesap adı kısmına mutlaka Cemka Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. yazılması gerekmektedir. 


25.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.